Thurlby Motors Cadwell Park Stages

Entry List

 
NUMBER              CREW                             CLASS            
 
  1 Shaun Woffinden/Martin Carter  Puma                 2   
  2 Ray Brammer/Stephen Ritchie    Imprezza             5   
  3 John Bogie/David Paterson      Metro 6R4            5   
  4 Steve Scott/Brian Otridge      Escort Cosworth      5   
  5 Ashley Field/Helen Field       T90                  3   
  7 Kevin King/Robert Mallet       Metro 6R4            5   
  8 Richard Walsh/Lisa Pickard     Astra                3   
  9 Andrew Davies/Andy Smith       Lancer Evo 4         5   
 11 Tony Wales/Julie McLaughlin    Escort               3   
 12 Keith Davison/Andrew Davison   Darrian T90KD        3   
 13 Charles Reeday/Rob Hornshaw    Escort RS            3   
 14 Ian Want/David Hackney         Escort               3   
 15 Stuart Tomlinson/Nick Taylor   Escort II            4   
 16 Paul McMullan/Jane Cowling     Satria               2   
 17 Paul Brocklebank/Mark Brocklebank Fiesta            4   
 19 Tim Wood/Sue Rylett            Quattro              5   
 20 Craig Pennington/Stewart Spink Sierra Cosworth      4   
 21 Hugh Peat/Mike Sendall         Escort               4   
 22 Mick Lebeter/Ryan Lebeter      Celica GT4           5   
 23 Robert Stevens/Jonothan Derrick Celica              5   
 24 Richard Jackson/Alistair Wright Porsche 911         3   
 25 Ian Randall/Robert Hardy       Evo S                5   
 26 Chris Bellamy/Andrew Wilson    Peugeot 205          2   
 27 Ian Barnes/Neil Chambers       Escort RS            3   
 28 Ian Burton/Michael Kheng       Uno                  1   
 30 Graham Wood/Gavin Wright       Chevette             3   
 31 John Ward/Neil Johnson         Escort               4   
 32 June Conway/Vivian Young       Peugeot 106 Rallye   1   
 33 David Williams/Richard Booth   Clio                 3   
 34 Richard Johnson/Niel Proctor   Nova                 2   
 35 Simon Stubbs/Chris Pike        205 GTI              2   
 38 Niall Atkinson/Simon Williams  Nova                 2   
 39 Andy Baker/Andy Mason          205 GTI              3   
 40 Chris Daykin/Stephen Lloyd     Nova                 2   
 41 David Till/Paul Harvey         Nova SR              1   
 43 Ralph Abel/Ainhoa Berricano    Escort               4   
 44 Graham Smith/Geoff Watson      Mini                 2   
 45 Neil Dodd/Val Thompson         205 GTI              3   
 46 Jeremy Griffiths/Russell Staves Nova SR             3   
 48 Lee Allen/Stuart Middleton     Sierra               4   
 49 Clare Slingsby/Ben Taylor      205 GTI              3   
 50 Jason Cutter/Craig Mason       309 GTI              3   
 51 Tim Simpson/Paul Nicholson     AX VTS               2   
 53 John Williams/Dave Griggs      Sunbeam              2   
 54 James Tointon/Aggie Foster     205 GTI              2   
 55 Malcolm Baker/Michael Rust     Mini                 1   
 56 Andrew Chandler/Matthew Fox    Escort               1   
 58 Roger Priestnall/John Hanson   Nova                 2   
 59 Nick Parkinson/Bob Parkinson   205 GTI              2   
 60 Andy Hedgecock/Trevor Bilton   Felicia LXL          1   
 61 Brian Maguire/Francis Maguire  Mi 16 GTI            3   
 63 Paul Cook/Simon Lewin          Favorit              2   
 64 Mark Turner/Richard Oliver     205 GTI              3   
 65 Steve Massey/Richard Mills     205 GTI              2   
 66 Gary Carver/Dave Peate         Peugeot 205 GTI      2   
 67 Roger Ward/Neil Stringfellow   Escort Mk1           2   
 68 David Baines/Teresa Hutchinson Astra                2   
 69 Ian Emmerson/Chris Wood        Nova                 2   
 70 Jamie Turner/Graham Raeburn    Metro                2   
 71 Tony Drakes/Julian Haw         Focus                3   

60 Starters
 
Results Final at 19:30 on 23 February 2003.
Results by Tynemouth Computer Services

[Special Stage Rally Results Archive] [index for this event]

Last Modified: 25 February 2003


Page Author: David James, david@tcs01.demon.co.uk

Valid HTML 4.01!