Alternative Sign Centre Robin Hood Historic Forest Stages 2003

Entry List

NUMBER              CREW                             CLASS            
 
101    Partservice Exeter
    Paul Kynaston/Gary Bulley      Sunbeam Tiger        B5   
102    Entrant: VK Vodka Kick XS Racing
    Dessie Nutt/Geraldine McBride  Porsche 911          B5   
103    TR Enterprises
    Stephen Hall/Aggie Foster      Triumph TR4          B5   
104    Entrant: VK Vodka Kick XS Racing
    Steve Perez/Jonty Bolsover     Porsche 911          B5   
105 Neil Calvert/Arlene Cookson    Ford Lotus Cortina   B4   
106    Entrant: Corkhills Motorsport
    Adrian Kermode/Liz Jordan      Porsche 911          B5   
107 Graham Waite/Gary Titchmarsh   Volvo Amazon         B4   
108 James Stait/Marcus Cartwright  MG Midget            B2   
109 Geoff Stewart/Colin Thompson   Porsche 911          B5   
110 Clive King/Bob Ward            AustinMini CooperS   B2   
111    Entrant: Greens the Signmakers Ltd
    Chris Green/Hilary Green       Ford Lotus Cortina   B4   
112    J C Autovalet
    Neil White/"Polly"             Ford Cortina GT      B3   
114 David McErlain/Andrew Merifield Porsche 911         B5   
115 Graeme Godfrey/Alan Hudson     MorrisMini CooperS   B2   
116    Bretts Fish Restaurant
    Peter Scott/Simon Bentley      Ford Cortina GT      B3   
117 Keith Reed/Terry Wilson        Ford Cortina GT      B3   
118 John Willis/Andy Armstrong     AustinMini CooperS   B2   
119    Silkolene Lubricants
    Tim Beall/Pete Dalton          Ford Cortina GT      B3   
121 Gordon Boyd/Fred Bell          Ford Lotus Cortina   B4   
123 Paul Mankin/Desmond Bell       Ford Lotus Cortina   B4   
124    Entrant: Minilite Wheels
    Don Simmons/Tony Jolly         Ford Cortina GT      B3   
125 David Foster/Terry March       Morris Cooper S      B2   
126    Suffolk Motorsport/Stowmarket Transport Service
    Keith Pettitt/Bernard Baker    Ford Lotus Cortina   B4   
127 Gordon Cameron/Sheila Grimshaw Austin Cooper        B2   
129 Graham Tabor/John Milner       MGB GT               B4   
130 Gwylim Roberts/Bill Robertson  Ford Lotus Cortina   B4   
131 Henry Hardiment/Ewan Adams     Austin Cooper S      B2   
132 Jim Clark/Neil Sawyer          Ford Lotus Cortina   B4   
133 Bob Bean/Ian Canavan           Ford Lotus Cortina   B4   
134 Geraint Thomas/Julian Howitt   Hillman Imp          B1   
135 Jonathan Gale/Graham Gale      Ford Cortina GT      B3   
136 Martin Pratt/David North       Ford Anglia 105E     B3   
137    Quinaire Ltd
    Peter Quinton/Andrew Turner    Ford Cortina GT      B3   
138 Philip Smith/Barbara Smith     Austin Mini Cooper   B1   
139 Kevin Handley/Karon Wheeler    Austin Healey Spri   B2   
140    Hot Wheels
    Mike Barratt/Rob Humphreys     Austin Mini Cooper   B2   
142 John Parker/Robert Harrison    Saab 96 Sport        B1   

37 Starters
 
Results Final at 17:50 on 02 March 2003.
Results by Tynemouth Computer Services

[Special Stage Rally Results Archive] [index for this event]

Last Modified: 13 April 2003


Page Author: David James, david@tcs01.demon.co.uk

Valid HTML 4.01!