Thurlby Motors Cadwell Park Stages 2004

Entry List


NUMBER              CREW                             CLASS            
 
  3 Paul Newbold/Neil Chambers     Toyota Celica GT 4   5   
  4 Dave Holland/Rhona Calverley   Ford Escort MK2      4   
  5 Robert Lowe/Stephen Shepard    Ford Escort  MK2     3   
  6 Neville Sutton/Kevin Ward      Mitsubishi Lancer    5   
  7 Stuart Tomlinson/Nick Taylor   Ford Escort          4   
  8 Graham Coffey/Chris Roberts    Mitsubishi Evo 7     5   
  9 Alex Taylor/Michelle Taylor    Subaru Impreza       5   
 11 Robert Palmer/Graeme Bolt      Opel Corsa           2   
 13 Ray Brammer/Scott Brammer      Subaru Impreza       5   
 15 Ian Want/David Hackney         Ford Escort          3   
 16 Paul Brocklebank/Martin Brocklbank Ford Astra       4   
 17 Michael Holland/John Calverley Ford Escort MK1      3   
 19 Paul Mcmullan/Julia Richardson Proton Satra         2   
 20 Ashley Field/Michael Rust      Darrian T90          4   
 23 Charles Reeday/Marc Jamie Gaunt Ford RS Escort      3   
 24 Martin Stockdale/Julian Lockwood BMW M3 GTR         4   
 26 Chris Wood/Ken White           Austin Mini          1   
 27 Colin Barber/Martin Barber     Vauxhall Astra       3   
 28 Graham Wood/Ian Emmerson       Vauxhall Chevette    3   
 29 Hugh Peat/Craig Perkins        Ford R.S Escort      4   
 30 Tim Wood/Bob Birchley          Audi Quattro         5   
 31 Robert Stevens/Michelle Jenkins Proton Compact      2   
 32 Steve Laver/Steve Wright       106 GTI              2   
 33 Adrian Hardesty/Tim Philpott   Ford Cosworth Esco   5   
 34 Roger Priestnall/James Orton   Proton Satria        2   
 37 Colin Elstrop/Helen Elstrop    Triumph GT6          3   
 39 Clare Slingsby/Ben Taylor      Peugot 205 GTI       3   
 40 Barry Dimmock/Keith Alison     Ford Escort Coswor   5   
 42 Mel Hudson/Roy Bell            Ford Sapphire        5   
 43 David Patrick/Martin Blood     Opel Manta           4   
 44 Ian Burton/William Smith       Fiat Uno             1   
 45 Robert Barrett/Gavin Wright    Nissan Micra         1   
 46 Jeremy Griffiths/Tony Brumfield Vauxhall Nova 1.8   3   
 47 Adam Gardener/Katherine Bradley-Stevenson Austin    1   
 50 Dan Hart/Robert Hardy          Opel Ascona          3   
 51 Richard Froggatt/Nicola Brown  Morris Mini Cooper   1   
 52 Max Hartley/Alan Jackson       Skoda Estelle        1   
 53 Shaun Hattersley/Paul Briggs   Peugot 205           2   
 54 Eddie Turner/Dean Russell      Toyota Starlett      4   
 55 James Worth/Tony Smith         Chrysler Sunbeam     3   
 57 Phill Spurge/Hannah Spurge     MK1 Escort           2   
 58 David Mcmullan/Jamie Elstom    Vauxhall Nova        1   
 59 Phil Foster/Tracy Wood         Ford Anglia          1   
 60 Richard Drakes/Vicki Mellor    Peugot 205           2   
 61 Jonathon McCarthy/David Fretwell Vauxhall Astra     3   
 63 Mervyn Trout/Suzanne Emiliani  Honda Civic          2   
 64 Paul Cooper/Camilla Cooper     Metro 6R4            5   
 65 Anthony Frisby/Stephen Frisby  V.W Golf             3   
 66 Peter D'soyza/Manuel H Goncalues Skoda Estelle 12   1   
 67 Simon Dobson/Dominic Foister   Vauxhall Nova        2   
 68 David Wallbank/Irvine Holtom   Talbot Sunbeam       2   
 
51 Starters
 
Results Final at 18:30 on 28 February 2004.
Results by Tynemouth Computer Services

[Special Stage Rally Results Archive] [index for this event]

Last Modified: 01 March 2004


Page Author: David James, david@tcs01.demon.co.uk

Valid HTML 4.01!