The Digital Office Solutions Jack Frost Stages 2004

Entry List


NUMBER              CREW                             CLASS            
 
  1 John Bogie/David Paterson      MG Metro 6R4          5   
  2 John Stone/Lee Carter          MG Metro 6R4          5   
  3 Tony Bardy/Reg Smith           Nissan Sunny GTiR     5   
  4 Dave Turnbull/Ken Bills        Subaru Impreza WRC    5   
  5 Dave Holland/John Calverley    Ford Escort Mk1       4   
  6 Steve Simpson/Mark Booth       Subaru Impreza        5   
  8 Keith Davidson/Ian Jackson     Darrian               3   
  9 Stuart Adamson/John Adamson    MG Metro 6R4          5   
 10 Dave Bellerby/Sandra Pelling   Vauxhall Corsa        3   
 11 Chris Platt/Mad Mick Robinson  Vauxhall Corsa        2   
 14 Steve Bussey/Rob Kirk          Sierra Cosworth       5   
 15 Barry Lindsay/Michael Lindsay  Peugeot 106GTi        2   
 16 Geoffrey Harkness/Nigel Harkness Vauxhall Corsa      2   
 17 Terry Searle/Luke Searle       Rover 25              2   
 18 Stephen Broadhead/Jonathan Taylor Smith Saab 900T    5   
 19 Mark Midgeley/Chris Hudson     Ford Escort           3   
 20 Michael Holland/Rhona Calverley Ford Escort Mk1      4   
 21 Charles Reeday/Adele Elliott   Ford Escort MK2       3   
 23 Richard Wormald/Dave Hanlon    Vauxhall Astra Spo    3   
 24 Craig Pennington/George Healey Ford Sapphire Cosw    4   
 25 Alistair Hutchinson/St John Dykes Renault Clio Sp    3   
 27 Martin Kilburn/Tim Buckley     Ford Escort Mk2       3   
 28 David Hardie/Stuart McLaren    Mitsubishi Evo V      5   
 29 David Jones/Russ Swift         Ford Escort Coswor    5   
 30 Mark Woods/Karl Brennan        Toyota Celica         5   
 31 Ian Wheatley/Fred Roberts      Ford Escort Mk2       4   
 32 John Jackson/Arthur Fenwick    Ford Escort Mk2       3   
 33 Tony Christon/Tracey Taylor West Ford Escort Cosw    5   
 34 Mark Thompson/Giles Dykes      Peugeot 205 Gti       3   
 36 Gordon Coxon/Steve McClarence  Talbot Lotus Sunbe    2   
 38 Steve Williams/Paul Swales     Rover Metro Gti       1   
 39 Philip Welch/M Ellerker        Peugeot 205           3   
 40 Stephen Oade/Tim Croft         Ford Escort           1   
 41 Peter Gibson/Chris Dodds       Peugeot 205 Rallye    1   
 42 Brian Morris/Mark Leybourne    Datsun 240Z           4   
 43 David Barnett/Helen Elstrop    Triumph GT6           3   
 44 Garry Johnson/Phil Bond        Vauxhall Corsa        1   
 46 John Deegan/Chris Smith        Suzuki Swift          1   
 47 Darren Grimston/Larry Carter   Peugeot 106GTi        1   
 48 Steven Crowther/David Batley   Peugeot 205 Rallye    1   
 49 Fred Davidson/Curlgy Haigh     Manta 400             3   
 50 Phil Bruce/Neil Bruce          Vauxhall Nova         1   
 51 Garry Salmon/Steve Dargan      Vauxhall Nova         2   
 52 Paul Moss/Paul Swift           Citroen Saxo          2   
 53 Gary Hails/Michael Davison     Vauxhall Astra Spo    3   
 54 Dougie Beaty/Lorraine Beaty    Ford Escort MK3       2   
 55 Peter Crawford/William Duggans Rover Metro Gti       1   
 56 Sean Young/Gary Young          Vauxhall Nova         1   
 57 Dave Seed/Mick Morpeth         Ford Escort G4        2   
 58 Susan Brown/Nicola Hendry      Peugeot 205 Rallye    2   
 59 Adam Ellerker/Andrew Welborn   Daihatsu Avanzato     1   
 60 Mark Davidson/John Coates      Peugeot 205 Gti       2   
 61 Gordon Dundee/Andrew Brown     Suzuki Swift          1   
 62 Paul Swan/Phil Veitch          Ford Escort Mk2       3   
 63 Tom Walster/Ian Holliday       Peugeot 205 Gti       2   
 64 John Lowe/Matthew Whattam      Vauxhall Nova         1   

56 Starters
 
Results Final at 18:02 on 17 January 2004.
Results by Tynemouth Computer Services

[Special Stage Rally Results Archive] [index for this event]

Last Modified: 04 April 2004


Page Author: David James, david@tcs01.demon.co.uk

Valid HTML 4.01!